מיקרוטופינג לקירות

architecture-1839357_640

 

מיקרוטופינג לקירות הוא ציפוי בודד של שכבת בטון דקה למשטחי פנים או חוץ. זהו גימור דק וחלק שיכול לחדש את הקירות או הרצפות, ואפשר גם להציב אותו אנכית על הקירות הפנימיים, ליצירת מראה של טיח ונציאני, והוא זמין בגווני אפור או לבן.

למטרת שחזור משטח בטון ישן, או אפילו חידוש מבנים, יש צורך בשינוי צבע הקירות ותיקון הסדקים או אפילו לבצע תיקונים משמעותיים. מיקרוטופינג לקירות יכול בקלות לכסות את כל המפגעים על הקירות וליצור מראה של עיצוב בגימור מתקדם.

עם הציפוי הדק החדש של הבטון, ניתן לפתור בעיות רבות ולקבל משטח חלק ונקי מותאם אישית לסגנון עיצוב הפנים של הבית או של החלל המסחרי שלכם.

מגוון שימושים

מיקרוטופינג לקירות ניתן לשימוש במגוון רחב של תפקודים שונים, כמו למשל:

 • יצירת דפוסים אישיים לאריחים.
 • גימור ייחודי מעולה.
 • התאמה למגוון סגנונות עיצוב.
 • אפשרות ציפוי גם על קירות גבס.
 • ציפוי מודרני לקירות בחללים מסחריים.
 • שיפוץ קירות.
 • החייאת הצבעים של הקירות.
 • הסתרת כתמים על הקירות.
 • עיצוב פאטיו או גינה.
 • עיצוב מטבחים וסלונים.
 • חידוש הבית עם בטון מלוטש.

גישת עיצוב ייחודית ומעשית בהתאמה אישית

היום אין צורך יותר להגביל את הדמיון שלכם. העיצוב האידיאלי עם דפוסי שטחים שתואמים את האישיות שלכם ומתאימים לכם, אפשריים עם התאמה אישית של קירות בטון בגישה מתקדמת, והשגת המראה באמצעות סוגים שונים של מערכות צביעה ומרקמים.

הגימור הוא מונוליטי ולכן אין סכנת הזנחה או פגיעה בקירות, וזהו ההבדל הגדול בהשוואה לגימור אבן שיכול להיות רגיש יותר לשינויים בטמפרטורה.

מיקרוטופינג הוא חומר מוצק וחזק

יש מצבים שבהם לוחות בטון נדרשים לעמוד במעמסת מטענים כבדים, כגון רמפות גישה למוסך, חניונים או שטחי תחבורה גבוהים דומים. יחד עם זאת, אין צורך לוותר על השגת מראה הרבה יותר נעים מאשר בטון רגיל.

פני השטח של מיקרוטופינג לקירות מטופלים עם צבע מיוחד וכתוצאה מכך מתקבלת יצירת צבעים מועדפים אישית תוך הכפלת העמידות בפני השחיקה הרגילה שמתרחשת עם הזמן על קירות בבנייה רגילה.

עמידות לטווח הארוך

מיקרוטופינג לקירות מיוצר מבטון דק בהתאמה למשטחים פנימיים וחיצוניים של מבנים. זהו חומר חזק ועמיד ואפשר לבחור אותו בשפע דפוסים וגוונים, כולל הטבעת תמונות או דוגמאות בהתאמה ובחירה אישית מוחלטת.

אפשר לצפות את הקירות עם שכבה אחת או כמה שכבות בהתאם לצרכים והמלצת החברה שמבצעת את עבודת החיפוי. בחלק מהמקרים, החיפוי המומלץ יתבצע בעובי של ארבעה מילימטרים, שכבה אחר שכבה, להשגת מרקם חזק, אחיד ועמיד.

עם סיום פעולת חיפוי הקירות, יש למרוח שכבת סילר כדי להגן על הקירות מפני הצטברות לכלוך, שחיקה או כתמים, ואז להקפיד על חידוש שכבות הסילר פעם בשנתיים.

שפע דפוסים וצבעים

לאנשים שאינם מתחברים למראה של בטון חשוף, יש את האפשרות ליהנות מפתרונות מרהיבים חדשים. מיקרוטופינג לקירות מאפשר גם הטבעת דפוסים מרשימים, כך שניתן לתכנן בהתאמה אישית דפוסים אהובים. וזה לא הכול. אפשר גם לבחור מבין שפע מרקמים וצבעים שמותאמים היטב למטרות עיצוב הפנים האישיות.

שיטת מיקרוטופינג היא חלופה מעולה לחללים שבהם אין אפשרות להשתמש בבטון מוחלק, כמו למשל חיפוי בטון דק בעובי מילימטרי על מנת לשדרג את סגנון העיצוב של בתים פרטיים או מבנים מסחריים

ומה השורה התחתונה פה?

מיקרוטופינג הוא פרי פיתוח טכנולוגי חדש של שכבת חיפוי בטון דק. גישה זו נחשבת לפריצת דרך שמאפשרת לאדריכלים, מעצבים ולקוחות ליהנות מעיצוב מקורי ומרהיב שמותאם אישית לרוב סוגי החללים והמשטחים.

 
גלילה לראש העמוד