מיקרוטופינג לרצפה

concrete-1840732_640

 

קריטריונים חדשים בעיצוב מתמקדים היום יותר ויותר בבטון מוחלק, שמבוקש על ידי אדריכלים ומעצבים ליצירת מגמות באסתטיקה עכשווית. מיקרוטופינג הוא פתרון חדשני שמשלב את התכונות האסתטיות של בטון מוחלק עם הדרישות המודרניות של שטח חכם וירוק.

מיקרוטופינג לרצפה מושלם לכל מי שמחפש גימור ייחודי ואלגנטי, משטח רציף ומוצק מאוד שיכול לתת לכל חלל עומק, אור והרמוניה.

במקור, מיקרוטופינג שימש כתחליף בטון בזכות היתרונות הרבים שלו: אפשר להשתמש בו להשגת עובי מופחת של הרצפה, הוא נדבק בחוזקה על פני השטח הבסיסיים, והוא פשוט ומהיר להתקנה. היום אפשר להתאים אותו יפה לכל סביבה, להשגת מגע מקורי, כשהוא מונח על ידי אומנים מומחים.

גישת עיצוב מודרנית

מיקרוטופינג לרצפה מעניק אופי למרחבים מודרניים, מינימליסטיים, במקביל לתוספת תחכום עם גימורים קלאסיים, כפריים או עתיקים לנכסים קיימים. אפשר להתאים אותו אישית לכל סגנון באמצעות בחירת ערכת הצבעים המועדפת לתוספת ברק, גוון מעונן, או מגוון צבעים מועדפים אחרים.

זהו חומר תכליתי מאוד עם תכונות אסתטיות וקלות יישום שהופכים אותו מתאים לשימוש במגוון חללים כגון:

  • בתים
  • חנויות
  • אולמות תצוגה
  • מסעדות
  • בתי מלון
  • מוזיאונים
  • חללים ציבוריים.

בואו נבחן מקרוב יותר חלק מהתכונות

מיקרוטופינג הוא שילוב של פולימרים נוזליים בתערובת מלט מיוחדת, שלחלוטין נטולים תרכובות אורגניות נדיפות. זוהי עבודת אמנות שמבוצעת באמצעות ערבוב ידני לפני היישום, ובחירת החלקים המרכיבים תלויה בתוצאה הסופית שהלקוח דורש.

עם עובי של שלושה מילימטרים בלבד, מיקרוטופינג לרצפה יכול לכסות כל סוג של משטח בשל תכונות הדביקות יוצאות הדופן שלו.

הוא עמיד בפני שחיקה ולכן נחשב כמתאים לחללים שמאופיינים בתנועה כבדה בכל סביבה ומצב. זה נכון גם לגבי חללים פנימיים או חיצוניים ומקומות שחשופים לפגעי מזג אוויר. חוץ מזה, מיקרוטופינג עבר בהצלחה ניסויים קפדניים בתנאי מעבדה על מנת לבדוק את הביצועים שלו ולזהות נקודות תורפה.

כמה יתרונות חשובים

עם שלושה מילימטרים בלבד של עובי, מיקרוטופינג לרצפה מאפשר לכם לחדש משטחים קיימים על בסיסים שונים, כמו למשל בטון, קרמיקה, עץ או כל משטח אחר, מבלי להסיר אותם.

וזה לא הכול. קל מאוד לנקות מיקרוטופינג והוא מושלם גם למקומות שבהם מותקנת מערכת חימום תת רצפתית.

אז תגידו שלום לקווים הגלויים שמפריעים לאסתטיקה

מיקרוטופינג לרצפה הוא הפתרון האידיאלי לאנשים שאינם אוהבים קווים גלויים על הרצפה, כי הוא מאפשר יצירת משטחים רציפים בפנים או בחוץ, ללא קווים גלויים.

התכונות יוצאות הדופן שלו הופכות אותו כחומר אידיאלי למשטחים אופקיים או אנכיים, כגון גבס או קירות, מדרגות, חדרי אמבטיה ומקלחות. מיקרוטופינג מאפשר לכם ליישם את כל רעיונות העיצוב שלכם, בלי קווים שמפריעים לאסתטיקה.

תוצאות מצוינות

התוצאות מראות שלמיקרוטופינג יש מאפיינים של עמידות גבוהה מאוד שנבדקה עם לחצים מכניים ותרמיים ונגד סימנים, בלאי, אש, סדקים, ןהשפעות חומרים כימיים. יכולת האטימות של מיקרוטופינג נבדקה שוב ושוב, והתוצאות תמיד היו מצוינות, אפילו בבדיקות עמידות לאדים.

אבל התכונה הטובה ביותר שמייחדת מיקרוטופינג לרצפה היא היכולת ליצור משטחים מתמשכים ללא סימני חיבור לסביבות לינאריות ועוטפות. יתרון נוסף הוא האפשרות ליישם את החומר ללא גבולות, בפנים או בחוץ, על הרצפות או הקירות.

ואם כל זה לא מספיק, קבלו עוד כמה עובדות מעניינות

מיקרוטופינג יכול אפילו לכסות ריהוט קשה כדי ליצור אווירה מתמשכת יותר. כיסאות, שולחנות או אפילו מנורות בציפוי מיקרוטופינג מעניקים לחללים עסקיים או ביתיים אווירה מודרנית שנותנת למעצבים או אדריכלים את חופש היצירתיות לתכנן חללים מדהימים.

 

 
גלילה לראש העמוד